Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawa:

  • InPost Paczkomat 14,00 zł brutto (1-2 dni roboczych)
  • Kurier DPD 14,99 zł brutto (1-2 dni roboczych)
  • Kurier DPD (pobranie) 17,99 zł brutto (1-2 dni roboczych)

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

ZWROTY:

Zwrotu można dokonać do 30 dni kalendarzowych bez podania przyczyny, od czasu odebrania przesyłki.

Przed wysłaniem zwracanego produktu, prosimy o wysłanie do nasz informacji mailowej o dokonywanym zwrocie. Adres: kontakt@somesecret.pl

Środki za zamówienie zostaną zwrócone do 5 dni roboczych, od dostarczenia materiału do sprzedawcy.

Zwrotu można dokonać odsyłać zamówienie na adres zwrotny z paczki, lub wysyłając go na:

Ul. Ziębicka 4/19

01-461 Warszawa

Lub poprzez paczkomat InPost do paczkomatu nr. WAW64N

 

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Na co zwrócić uwagę przy zwrocie

Zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego, prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów, które są dostarczane w zapieczętowanych opakowaniach, które po otwarciu nie mogą być zwrócone i ponownie włączone do sprzedaży ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Produkty nie powinny nosić śladów użytkowania, a w przypadku bielizny konieczne jest przymierzanie odzieży na własną bielizną i nie odcinanie metek. Gadżety erotyczne natomiast można przyjąć tylko bez naruszonych plomb, czy rozerwanej folii. Produkty brudne, z usuniętymi metkami i zerwanymi plombami zmusza do odrzucenia zwrotu.

Sprzedawane przez nas produkty są szczelnie zapakowane w oryginalne pudełka producentów, a każde opakowanie jest zabezpieczone naklejoną plombą, producenta lub naszą, której nie da się usunąć bez pozostawienia śladów, lub jest zafoliowane. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że nikt wcześniej nie otwierał opakowania, a zamówiony towar jest w pełni higieniczny. Usunięcie plomby lub folii uniemożliwia pozytywne rozpatrzenie zwrotu. Dlatego też, aby uniknąć problemów związanych z nieodpowiednim produktem, należy dokładnie przemyśleć wybór, a następnie dokonać zakupu zgodnie z zasadami zawartymi w prawie konsumenckim.