Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Do Zabaw Analnych

Żele i lubrykanty do zabaw analnych - Drogeria erotyczna - SomeSecret

Aktywne filtry

Dla fanów zabaw analnych, mamy szeroką ofertę lubrykantów do zabaw analnych. Wybierz swój ulubiony lubrykant spośród różnych zmysłowych zapachów, czy zastosowań. Od rozluźniających, po zapewniających najlepszą jakość poślizgu. Czerpcie z życia dowoli. 

Czy do zabaw analnych potrzebny jest lubrykant?

Nie jest niezbędny, ale jak najbardziej wskazany. Polepsza jakość stosunku analnego, oraz poprawia nawilżenie i poślizg. Jest to niesamowicie ważne jeżeli chcemy czerpać pełnią możliwości z tego rodzaju stosunku. Tak jak w przypadku gadżetów analnych jakimi są np. korki analne, tak samo jak nie używamy takowych gadżetów, lubrykant nam pomoże a nie zaszkodzi. Musimy pamiętać, ze w przeciwieństwie do seksu waginalnego, przy seksie analnym nie ma samo nawilżenia. Nawilżenie trzeba w takim razie doprowadzić od zewnątrz. Nie mówiąc o tym, że bez odpowiedniego nawilżenia można podrażnić okolice odbytu. A przecież to chodzi o przyjemność. 

Jaki lubrykant wybrać do fistingu?

Nie licząc zabaw analnych gadżetami erotycznymi, którymi mogą być szeroko stosowane nasze zabawki, to również fisting cieszy się coraz większym powodzeniem. Jest to praktyka łączona z klimatem BDSM i polega ona na masturbacją cała dłonią pochwy, lub odbytu. Nie ma rozróżnienia czy jest to praktyka homoseksualna, czy heteroseksualna, ponieważ coraz więcej osób decyduję się miedzy innymi na masaż analny. Aby jednak do tego doszło, potrzebny jest odpowiedni preparat, łatwy w aplikacji i na pewno bezpieczny. Najbezpieczniejszym lubrykantem, będzie ten na bazie wody, ponieważ można go używać dodatkowo z każdym rodzajem zabawek, a będzie nadawał odpowiedni poślizg. Są również żele intymne specjalnie wyprodukowane z myślą o fistingu. Taki właśnie produktem jest m.in. pjur Analyse Me! Jest to doskonały lubrykant na bazie silikonu, który jest właśnie przeznaczony do takich zabaw. Sprawdźcie, a na pewno się nie zawiedziecie!

Najlepszy lubrykant do peggingu

Każdy lubrykant będzie dobry, niż jego brak. Odbyt niestety sam się nie nawilży i potrzebuje on żelu intymnego, który mu w tym pomoże. Są jednak specjalnie do tego przystosowane lubrykanty, które pozytywnie wpłyną na doznania podczas zabawy ze strapon. Wystarczy posmarować końcówkę dildo przymocowaną do uprzęży i cieszyć się zabawą w peggingSystem JO Anal jest lubrykantem na bazie wody, dzięki któremu nie musimy się martwić o uszkodzenie Twojej zabawki erotycznej. Lubrykanty na bazie wody nie reagują z silikonem, z którego jest skonstruowanych wiele gadżetów erotycznych. Pamiętaj jednak że nie tylko lubrykant jest potrzebny. Po zakończonym stosunku, musisz dokładnie umyć, wyczyścić i odkazić Twoje dildo. Możesz użyć do tego jednego z naszych ToyCleanerów

Jaki żel intymny jest dobry do zabawek analnych?

W pierwszej kolejności musisz się dowiedzieć z czego jest wykonana zabawka. Jeżeli Twój gadżet erotyczny jest wykonany z metalu, szkła boro-krzemowego, czy tworzywa sztucznego bez powłoki silikonowej, to nie masz się czym martwić. Inaczej jest z gadżetami silikonowymi. Tutaj sięgnij po instrukcje dołączoną do produktu, producent na pewno określił jakie rodzaje lubrykantów można stosować do jego zabawki. W przypadku lubrykantów na bazie wody, nie masz ryzyka że zajdzie reakcja z silikonem na twojej zabawce. Jednak jeżeli używasz żelu silikonowego, to już może być problem. Silikony reagują ze sobą i mogą one negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie, co jest niesamowicie ważne nie tylko przy zabawach analnych, ale patrząc na ogół organizmu. Dlatego w każdym przypadku radzimy zapoznać się wpierw z instrukcją producenta.