Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj według

Cena

Cena

  • 234,00 zł - 871,00 zł

Marka

Marka

Sondy

Sondy do elektrostymulacji - akcesoria BDSM - SomeSecret Warszawa

Aktywne filtry

Elektrostymulacja jest coraz popularniejsza, już nie tylko w klimacie BDSM. Doskonale stymuluje i wprowadza trochę pikanterii do sypialni. Sprawdź szeroką ofertę elektrod, pierścieni, pętli, sond oraz stymulatorów. Renomowani producenci świetnie się sprawdzą w domowym zaciszu, jak i w profesjonalnym studiu BDSM. Pamiętaj żeby zabawki działały muszą być podłączone pod urządzenie sterujące.

Sonda do elektrostymulacji - Co to jest?

Sonda może być spokojnie wykorzystywana przez kobiety jak i mężczyzn, do zabaw z elektryzującą. Kwestia dobrania odpowiedniego gadżetu erotycznego, który najbardziej nam będzie odpowiadał i który będziemy mogli wykorzystać do swoich fantazji. W formie sondy może być również dildo, które po podłączeniu do jednostki sterującej, możemy bez przeszkód zaczynać naszą przygodę z masażem prądem. Często spotykanymi zabawkami erotycznymi są również sondy do cewek moczowych. Tutaj często możemy wykorzystać taki gadżet do praktyk BDSM, gdzie uległego mężczyznę możemy stymulować za pomocą wąskiego pręcika, który wkładamy do cewki moczowej i podłączamy do prądu. 

Sonda do cewki moczowej

Sonda do penetracji prącia jest dość ciekawym rozwiązaniem i ciągle zdobywającą popularność, szczególnie w klimatach BDSM. Polega ona na penetracje prącia, wkładając sondę przez cewkę moczową. Dzięki możliwości podłączenia do jednostki zasilającej, możemy zacząć się cieszyć stymulacją całego członka. Oczywiście sondy do cewek moczowym, występują w różnych średnicach, często są to 5mm, 7mm i 9mm. W zależności jak jesteśmy zaawansowali i jaki próg bólu jesteśmy w stanie znieść. Marka Cyrex ma w swojej ofercie takie sondy do stymulacji cewki moczowej. Pamiętaj aby przy zabawie sondami do stymulacji cewki, koniecznie użyć żelu, lub lubrykantu do stosowania wewnętrznego. Dodatkowo po każdym użyciu dokładnie umyć i odkazić gadżet erotyczny

Sondy waginalne do elektrostymulacji

Oczywiście również kobiety znajdą dla siebie gadżet do elektrostymulacji, który skutecznie będzie mógł stymulować waginę. Taki właśnie produktem może być sonda waginalna/analna Tristan, od marki Mystim. Jest to połączenie plastiku i metalu, który z łatwością przewodzi prąd niskiego napięcia. Dzięki jej ergonomicznemu kształtowi, możesz zaaplikować ją bez strachu że będzie mogła wypaść. Dodatkowo plastik który jest wykorzystany w zabawce erotycznej, spowodował o wiele mniejszą wagę produktu. Nawet jej nie poczujesz w sobie, póki nie podłączysz do stymulatora. Po podłączeniu możesz bez przeszkód regulować napięcie i częstotliwość przepływanego prądu. Jest to świetny gadżet erotyczny, dla osób chcących zacząć swoją przygodę z elektrostymulacją. Dzięki temu gadżetowi, przejdziesz na inny poziom zabaw ze swoim partnerem, albo solo. Pamiętaj aby zawsze się stosować do zaleceń zawartych w instrukcji przez producenta. 

Korki analne do elektrostymulacji

Również w naszej ofercie znajdziecie wiele modeli korków analnych, które można z łatwością podłączyć do jednostki stymulującej. Ich budowa nie różni się niczym od typowego gadżetu erotycznego jakim jest korek analny. Jednak za pomocą przewodu, jesteśmy w stanie połączyć takie urządzenie z jednostką stymulującą. Korek analny Midi jest tego świetnym przykładem. Jest to dwubiegunowy korek analny o średnicy 40 mm. Dzięki swojej budowie pozwala on na łatwą aplikacje w odbycie, a jednostka sterująca od marki Cyrex zapewni niesamowite doznania. Pamiętaj jednak aby zawsze się stosować do zaleceń producenta. Dodatkowo po każdym użyciu dokładnie odkaź produkt. Możesz do tego użyć środków do dezynsekcji, które posiadamy w swojej ofercie. Dodatkowo nie zapomnij o stosowaniu lubrykantów i żelów analnych, ponieważ odbyt nie jest samo nawilżający i wymaga dodatkowego nawilżenia w postaci żelu intymnego