Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Spanking, ostrogi

Ostrogi, Szpicruty, Baty i Inne Akcesoria BDSM - SomeSecret

Aktywne filtry

Akcesoria BDSM dla niej i dla niego. Sprawdź szeroką ofertę pacek, ostróg, biczy i pejczy. Przełam rutynę w łóżku i zwiększ swoje doznania. Odgrywaj role i pokaż swoja pozycje. Dla fascynatów spankingu, jak i dla osób stawiających pierwsze kroki w tej formie dominacji. Kategoria produktów, bez której ciężko jest sobie wyobrazić klimat BDSM. 

Spanking - Co to jest?

Spanking, to jedna z praktyk BDSM, która polega na dawaniu seksownych klapsów. Taka praktyka jest coraz częściej stosowana przez Polki i Polaków. Umiejętność zadania kontrolowanego bólu działa kojąco na zmysły i na pewno dodaje pikanterii stosunku. Słowo spanking pochodzi z języka angielskiego i oznacza dosłownie uderzanie, dawanie klapsów. W mowie potocznej, jest określanie jako wymierzanie kary cielesnej niegrzecznym dzieciom. Wśród osób obracających się w klimacie BDSM, również znalazło zastosowanie i oznacza dokładnie to samo, czyli wymierzanie kary cielesnej w seksownym tego słowa znaczeniu. Jednak tutaj już dość powszechnie są używane nie dłonie, a gadżety erotyczne do tego przystosowane. Mamy do dyspozycji wszystko co może zadać ból. Pejcze mogą się wydawać najbardziej rozpoznawalnym elementem spankigu. Są powszechnie stosowane i na pewno najbardziej rozpoznawane jako seksowny gadżet erotyczny.

Jaki gadżet do spankingu jest najlepszy?

Do spankingu mamy wiele zabawek. Jest niemi wspomniany już wyżej pejcz, który jest najbardziej znaną zabawką erotyczną tego typu. Są jednak jeszcze inne rzeczy, które świetnie się do tego nadają. Coraz to większym zainteresowaniem cieszą się szpicruty. Ich zadanie ma bardziej na calu pokazania dominacji, pozycji i relacji wobec osoby uległej. Osoba która dzierży szpicrutę, ma władzę. Fifty Shades of Grey - Sweet Sting jest świetnym odpowiednikiem tego gadżetu do BDSM. Kolejnym ciekawym produktem do bicia, jest packa. Packa działa podobnie jak szpicruta. Ma trochę większą powierzchnię uderzania. Jej uderzenia mają za zadanie roznieść ból na większą powierzchnię. Jeżeli lubicie dominacje i zadanie bólu, to Bon4 - Padded na pewno Wam się spodoba. 

Ostrogi - Co to jest?

Ostrogi kojarzą nam się z kowbojami, którzy noszą metalowe kółeczka przy piętach butów. Miały służyć do pobudzenia konia do galopu, poprzez wbijanie metalowych kolców w skórę konia. Oczywiście znalazło to zastosowanie również wśród osób będących w klimacie dominacji. Mystim Extra Spiny Spencer jest waśnie taką klasyczną ostrogą. Posiada trzy kółeczka z kolcami, które doskonale nadadzą się do stymulacji osoby uległej. Wystarczy tylko dotknąć skóry i powoli posuwać kolcami po skórze. Zaznaczysz swoją dominacji, przy tym będziesz mogła stymulować bólem. Dodatkowo ostroga od marki Mystim, ma możliwość podłączenia do jednostki sterującej. Dzięki temu możesz użyć jej do elektrostymulacji, która daje możliwość kolejnej stymulacji, tym razem prądem.

Czy ból potrafi być przyjemny?

Dla wielu osób jak najbardziej. Stymulacja ciała bólem, jest bardzo częstą praktyką w klimacie BDSM. Spanking jest jedną z częstszych części sesji. Niektóre osoby w wyniku otrzymywanego bólu, potrafią mieć orgazm. W zależności od tego jak mocno bijemy naszego uległego, bądź uległą, nie musimy zostawiać trwałych śladów na skórze. Gadżety erotyczne do spankingu są tak zaprojektowane, aby nie wyrządzić nikomu krzywdy. Często oprócz bólu, czujemy przyjemność z bycia komuś zależnym. Dlatego też możemy spokojnie połączyć praktyki spankingu, z bondage i wykorzystać do tego elementy do krępowania. Sprawdźcie koniecznie naszą ofertę, a na pewno znajdziecie coś dla siebie!