Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Środki do higieny intymnej

Higiena - drogeria erotyczna - SomeSecret Sklep Warszawa

Aktywne filtry

Szeroki wybór środków do higieny intymnej, zapewni Ci zachowanie czystości i komfort podczas codziennych czynności, jak i stosunku. zestawy kubeczków menstruacyjnych i tamponów zapewnią niesamowity komfort. A środki do higieny intymnej, zagwarantuję Ci czystość i gotowość do najróżniejszych zabaw w łóżku. 

Jak ważna jest higiena przy intymnym zbliżeniu?

Higiena jest niesamowicie ważna w każdej dziedzinie życia. Pozwala nam uniknąć wielu chorób, jak i niepotrzebnego dyskomfortu. Dzięki higienie możemy również bez przeszkód bawić się z naszym partnerem, lub partnerką bez ryzyka że coś nas może nieprzyjemnie zaskoczyć. W zależności od tego jaką formę zabawy preferujemy. Takie mamy środki do utrzymania higieny. Jeżeli potrzebujemy produkt do golenia stref intymnych, to mamy oczywiście w naszej ofercie maszynki specjalnie do tego przeznaczone, od marki Swan. Dzięki specjalnie dostosowanym do stref intymnych końcówką, możemy bez przeszkód wydepilować niepotrzebne owłosienie.

Jak zadbać o higienę analną?

Higiena analna jest niesamowicie ważna przy zabawach analnych. Seks analny ma coraz więcej zwolenników, jednak wymaga wiedzy i czynności które wpłyną na jego jakość. Aby seks analny był jak najbardziej higieniczny i nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek, musimy skorzystać z odpowiednich gadżetów do czyszczenia. Lewatywa będzie najlepszym środkiem, który takową higienę może zachować. Wykonanie lewatywy najlepiej zrobić za pomocą odpowiednich narzędzi do tego konstruowanych. Na rynku jest wiele gruszek do lewatywy, które z łatwością pomogą Ci zachować czystość. W tym celu zaaplikuj irygator analny i włącz przepływ wody. Aby aplikacja była łatwiejsza, możesz śmiało użyć lubrykantu albo żelu intymnego. Aby nie uszkodzić irygatora, który może być skonstruowany z silikonu, używaj tylko lubrykantów na bazie wody

Środki do odkażania

Po każdym użyciu zabawki należy dokładnie odkazić gadżet erotyczny. Jest to szczególnie ważne jeżeli korzystamy z gadżetów do zabaw analnych jak na przykład masażerów prostaty. Każda zabawka po użyciu powinna być dokładnie umyta i odkażona, Są specjalne środki tzw. ToyCleaner, które świetnie sobie poradzą z czyszczeniem. Wystarczy nanieść trochę środka na powierzchnię i zacząć przecierać. Bathmate Anal jest jednym z lepszych tej kategorii produktów. Nie powoduje uszkodzeń zabawek i pozwala na długotrwałe ich użytkowanie.

Tampony i kubeczki menstruacyjne

Menstruacja u kobiety, to okres kiedy bardzo ciężko jest uprawiać seks. Dyskomfort i występujący często wtedy ból, skutecznie to uniemożliwiają. Dlatego coraz częściej spotykanymi produktami na rynku są kubeczki i tampony o zwiększonej chłonności. Możesz ich używać bez ryzyka, że część płynów znajdzie się w Twojej bieliźnie. Kubeczki menstruacyjne są cięższe do założenia i korzystanie z nich zaleca się bardziej doświadczonym użytkownikom. 

Środki do odkażania gadżetów erotycznych

W naszej ofercie znajdziesz wiele środków do odkażania swoich gadżetów erotycznych. Są to środki pozwalające na utrzymanie higieny i zapewnienie czystości przed ich zastosowaniem. Tylko czyste zabawki jak np. dildo, czy kulki gejszy zapewnią zabawę na najwyższym poziomie i bezpieczeństwo stosowania. Intimate Earth jest producentem, który miedzy innymi takie produkty produkuje. Środek do czyszczenia z zielonej herbaty, jest idealnym preparatem dla Twojej zabawki. Nie dość że daje pełną gwarancje wysokiej jakości składników, które nie były testowane na zwierzętach, dodatkowo nie posiada alkoholu. Dzięki temu nie uszkodzi Twojej zabawki i jej żywotność zostanie przedłużona.