Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wibratory Punktu G

Wibratory punkt G, Stymulatory, Wibrujące członki - Sklep SomeSecret

 

Aktywne filtry

Wibratory punktu G są chyba najbardziej znanymi rodzajami wibratorów. Dzięki swojej budowie zapewniają doskonała stymulacje punktu G i  pobudzają życie erotyczne w każdej sypialni w pojedynkę, jak i z partnerem, czy partnerką. Tworzywa użyte w wibratorach są bezpieczne dla organizmu. Dodatkowo w zależności od producenta, są one również wodoodporne, dzięki czemu możesz je stosować w wannie, lub pod prysznicem.

Czym jest punkt G?

Odkrycie punktu G i badania nad nim są dość wczesne, ponieważ sięgają lat 50 XX wieku. Jest to mały obszar na górnej ściance pochwy, która jest umieszczona 5 cm od wejścia do niej. Podczas dotykania, pojawiała się pulsująca wyniosłość, która powodowała doznania seksualne. Tylko czym jest ten punkt, który powoduje orgazm i ejakulacje u kobiet? Dopiero 30 lat później opublikowano badania, opisujące dokładniej tą strefę. Wzmożona wrażliwości na przedniej ściance pochwy ma rozmiar około 1,5 x 2 cm. Obszar ten przebiega wzdłuż cewki moczowej i przy stymulacji powodował u pacjentek uczucie parcia na pęcherz, a następnie pobudzenia seksualnego, które w końcu prowadziło do orgazmu. Nie był to punkt jak zakładano na samym początku, a zbiór zakończeń nerwowych, naczyń krwionośnych i gruczołów, znajdujących się na wewnętrznej ściance pochwy. Czy tak naprawdę stymulacja punktu G jest stymulacją tkanki miękkiej podatnym na bodźce zewnętrzne, jak na przykład pieszczenie. Sama stymulacja bodźców może powodować u kobiet kobiecy wytrysk. Nie jest on jednak regułą i nie równa się z oddawaniem moczu. 

Jak znaleźć punkt G?

Tak opisaliśmy, punkt G znajduję się około 5 cm od wejścia do pochwy. Przy czym nie u każdej osoby ten obszar jest podatny na stymulacje. Od lat 80-tych, kiedy to zaczęło się wielkie bum na szukanie punktu G, wiele kobiet nie mogło doprowadzić się wtedy do orgazmu. Jest to zupełnie normalnie, ponieważ każda osoba ma inną budowę ciała. Jak w takim razie sprawdzić swój punkt G? Najlepszym sposobem będzie sprawdzenie go swoim własnym palcem, w pozycji leżącej mając przy sobie trochę lubrykantu. Możesz również położyć się w wannie, aby zapewnić odpowiednie nawilżenie. Włóż palec do swojej pochwy i wyczuj miejsce o lekkim zgrubieniu, powinno być wypukłe. Nie musisz szukać daleko, ponieważ miejsce to znajduje się zaraz po wejściu do pochwy, w odległości 5 centymetrów. Jeżeli wyczujesz to miejsce, możesz poczuć uczucie parcia na pęcherz. Nie masz się co przejmować, ponieważ jest to w zupełności normalne. Jeżeli jednak czujesz pewien strach przed popuszczeniem moczu, możesz skorzystać z nieprzemakalnego prześcieradła, ręczników, czy po prostu wejść do wanny, czy pod prysznic. Jeżeli jednak nie znajdziesz swojego punktu G, to nie zrażaj się do tego. Nie zawsze się udaje za pierwszym razem, dlatego masuj tą strefę i poszukaj punktu później. Pamiętaj że poziom odczuć seksualnych, jak i samo znalezienie punktu G jest ściśle uzależnione od nastroju, napięcia, hormonów, zmęczenia, czy stresu. Nie zawsze odczucia muszą być takie same. Jeżeli jednak mimo wszystko nie uda Ci się znaleźć tej strefy, to nie masz się czym przejmować, nie wszystkie kobiety posiadają punkt G, co nie oznacza że nie możesz mieć udanego życia erotycznego. W kobiecy organizmie jest wiele stref erogennych, nawet w okolicach pochwy. Jak choćby stymulacja łechtaczki, która jest preferowana przez wiele kobiet.

Jak wibrator jako pierwszy?

Wybór wibratora jest bardzo ważny, będzie on Tobie towarzyszył w seksualnych przygodach solo, lub z Twoim partnerem. Przy wyborze jest ważnych wiele czynników, jakich jak rozmiar, kształt i materiał z którego są wykonane. Ciekawym produktem będzie tutaj Marc Dorcel Too Much V2, który jest wyposażony w dodatkowe pręgi. Pozwolą one na lepszą stymulacje pochwy podczas penetracji, a wypustki będą lepiej stymulować punkt G. 

Zalo Queen Jewel

Renomowana marka Zalo, produkująca ekskluzywne gadżety erotyczne. Jest to niezwykle elegancji i ekskluzywny wibrator do stymulacji punktu G. Zalo Queen Jewel jest zainspirowany Kleopatrą i pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwa królowa, a kryształki Swarovskiego podkreślą tylko uwodzicielski design. Wyposażony w technologie PulseWave, która wprowadza końcówkę zabawki w wibracje pulsacyjną w zakresie do 75-krotnej stymulacji na sekundę. Wibrator jest wyposażony w możliwość podłączenie do aplikacji Bluetooth, która działa do 6 metrów. Dzięki czemu zabawa we dwoje gadżetami zdalnie sterowanymi nabierze innego, głębszego wrażenia.