Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Masażery Prostaty

Masażery prostaty, szeroki wybór - Dyskretna Paczka - Sklep SomeSecret

Aktywne filtry

198,00 zł

Posiadamy zabawki analne dla mężczyzn, Dostępne są różne wibratory prostaty i masażery prostaty do stymulacji punktu P. Cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn, dzięki zróżnicowaniu wielkości, kształtu czy trybów i częstotliwości pracy. W celu polepszenia doznań, pamiętaj o stosowaniu odpowiedniego lubrykantu, najlepiej do zabaw analnych. 

Jak działa masażer prostaty?

Masażer prostaty jest świetnym odpowiednikiem wibratora miejsca erogennego. Służy do stymulacji punktu P. Masaż prostaty jest jedną z coraz częściej stosowanych form stymulacji miejsc intymnych przez mężczyzn. Często przypomina on nawet kobiety wibrator Punktu G, a jego działanie jest bardzo proste. Długa i smukła cześć, jest wkładana do odbytu. Nie ma ona jednak za zadanie penetracji. Posiada w sobie silniczek, który wprawia w ruch wibrator analny i stymuluje on prostatę. Często jego budowa jest tak skonstruowana, aby dodatkowo mógł masować okolice jąder. W tym miejscy nie musi on już posiadać wibratora. Często przy stosunku, to miejsce jest masowane przez wysuniętą końcówkę.

Czy stymulator prostaty można używać podczas seksu?

Oczywiście że można. Nawet daje to dodatkową przyjemność w formie dogłębnej stymulacji. Jego działanie podczas stosunku jest bardzo podobne do korków analnych, które dodatkowo stymulują miejsce intymne w odbycie. Dodatkowo jest to świetne rozwiązanie dla par, które chcą przejąć kontrole nad partnerem. Masażery prostaty mają często możliwość podłączenia do aplikacji i są obsługiwane zdalnie. Zdalnie sterowanie odbywa się dzięki pilotom, lub darmowym aplikacjom dostępnym na Android i iOS. Przykładem takiego stymulatora może być Lelo - Hugo. Ten ekskluzywny masażer prostaty, z dodatkowym pilotem do sterowania częstotliwością wibracji, świetnie się nada do gry wstępnej, jak i kontroli Twojej partnerki nad Twoją rozkoszą. Wyposażony w dwa oddzielne silniczki, gdzie pierwszy stymuluje punkt P, a drugi delikatnie masuje krocze. Na pewno ta zabawka przypadnie Wam do gustu. 

Jak stosować masażer prostaty?

Wydawałby się że wystarczy włożyć taki masażer i zacząć zabawę. Oczywiście że tak można zrobić. Jednak trzeba pamiętać że odbyt nie nawilża się samoczynnie i trzeba mu w tym pomóc. W celu lepszej aplikacji masażera i zwiększenia doznań z masażu, warto zaopatrzyć się w lubrykant. Tutaj warto zasięgnąć do zaleceń producenta dotyczących stosowanego rodzaju lubrykantu. Jeżeli zabawka jest silikonowa, zalecamy użycie lubrykantu na bazie wody, ponieważ nie będzie on reagował z materiałem na gadżecie erotycznymLubrykant silikonowy potrafi niestety wejść w reakcje i uszkodzić powierzchnię silikonowej zabawki.

Jaki stumulator jest najlepszy?

Jest wielu renomowanych producentów i ich flagowych produktów z tej dziedziny. Marc Dorcel P-Stroker z dodatkowym pilotem do sterowania zabawką, czy Lovense Edge 2 niezawodny masażer dla mężczyzn. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na jakość wykonania zabawki. Pamiętaj że jest to gadżet erotyczny do zabaw analnych. Musi on być sterylny i bezpieczny, a jego wykonanie ma tutaj znaczący wpływ. Łatwość czyszczenia takiej zabawki jest zawsze potrzebna, więc materiał musi wykazywać łatwość w czyszczeniu. Dodatkowo dobrze aby zabawka była wodoszczelna. Pozwoli Ci to jej łatwe umycie pod wodą, lub odpowiednim środkiem do odkażania. Na samym końcu zwróć uwagę na kształt i wielkość, oraz czy dodatkowo ma posiadać jakieś właściwości w postaci dodatkowej stymulacji krocza. Jak np. Dorcel Multi P-Joy, który jest zdalnie sterowanym masażerem prostaty i krocza. Może być świetnym modelem dla par, chcących zacząć swoją przyszłość ze stymulacją punktu P.