Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Feromony i perfumy

Feromony i perfumy - Drogeria Erotyczna - SomeSecret Sklep online

Aktywne filtry

Zapach odgrywa istotną role w wyborze partnera, jak i jego znalezieniu. Zapach działa na naszą podświadomość i sam podsuwa nam odpowiedniego partnera. Żeby przyciągnąć kogoś swoim zapachem, świetnie nadadzą się do tego perfumy i feromony. Najwyższej jakości receptury i jakość wykonania, zapewnią Ci gwarancje zadowolenia. 

Czym są feromony?

Feromony to związki chemiczne, które są produkowane w naszym organizmie i wydzielane na zewnątrz. Powstały one w wyniku ewolucji i mają za zadanie wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Są bezwonne, więc osoba na której działają te związki, nie jest tego świadoma. Pozwala to nam na pobudzenie zainteresowania nasza osobą, przez płeć przeciwną zupełnie tego nieświadomą. Świetnie się nadają na co dzień do biura, jak i na randkę. U kobiet powodują pobudzenie, oraz sprawiają że mężczyzna który ma na sobie feromony jest w jej oczach atrakcyjniejszy. Podobnie to działa u mężczyzn. Kobieta która nosi na sobie feromony, podwyższa testosteron potencjalnego partnera seksualnego i pobudzą jego ochotę na seks. Oprócz bezwonnych feromonów, są również perfumowane. Są one w postaci perfum, z odpowiednio dobranymi nutami zapachowymi. Tak, aby oprócz przyciągania zainteresowania płci przeciwnej, również nieziemsko pachnieć. 

Feromony damskie, jakie wybrać?

Istnieje wiele różnych marek, jak i gotowych produktów z tymi związkami chemicznymi, które powodują takie podniecenie u mężczyzn. Jak również istnieje wiele produktów, z gotowymi nutami zapachowymi, które przyciągają potencjalnych kandydatów również zapachem. Świetną marką która zawładnęła już umysłem niejednego mężczyzny, będzie z pewnością PheroStrong Limited Edition dla niej. Są to perfumy z feromonami, o przyjemnej bazie zapachowej paczuli i wanilii na pewno spowodują pozytywne wrażenie nie tylko na płci przeciwnej, ale wszystkich którzy te perfumy poczują. 

Feromony męskie, pomogą również w życiu zawodowym.

W wyniku postępu cywilizacyjnego, zwiększonej ilości perfum, środków higieny codziennej, czy nawet higieny intymnej, spowodowała że nasze lotne hormony są wydzielane w mniejszym stopniu. Po przez rozwój cywilizacyjny, nasze feromony są produkowane przez nasz organizm w mniejszym stopniu. Dlatego tak ważnym w życiu codziennym jest stosowanie tych lotnych związków chemicznych, produkowanych przez nasz organizm. Mogą się one przydać na randce, kiedy zależy nam na zwróceniu na siebie uwagi już na poziomie podświadomości potencjalnej kandydatki. Jak również świetnie się nadadzą w życiu zawodowym. Kolekcja perfum Lovelly Lovers Be Mine dla mężczyzn świetnie się do tego nada. Be Mine Eau De Perfum dzięki swoim nutą zapachowym drzewa sandałowego, mchu dębowego, czy cedru, sprawią że będziesz bardziej pewny siebie. Typowo męskie nuty zapachowe pozwolą Ci na sprawienie wrażenia samca alfa, a kobiety zostaną podświadomie zawładnięte mocą lotnych hormonów.

Jak działają feromony?

Ich działanie zostało potwierdzone badaniami na kobietach i mężczyznach. Jest to wynik ewolucji, który w przeszłości pomagał nam w doborze partnera, lub partnerki. Jest wiele miejsc gdzie jest produkowany ten hormon, jak np. ślina, pot, czy nasienie. Działają one podświadomie nie tylko na płeć przeciwną, ale również na osoby ten samej płci. Dzięki czemu pomagają również z nawiązywaniu relacji emocjonalnych i społecznych. Nasze naturalne feromony, pomagają nam w doborze drugiej połówki, jednak postęp cywilizacyjny, perfumowane środki higieny osobistej skutecznie je tłumią. Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie korzystanie z tych dostarczanych zewnętrzne w postaci gotowych produktów. Sam ten związek chemiczny jest bezwonny i osoba na którą działa jest nieświadoma jego obecności o wpływu na jej podświadomość. Miyoshi Miyagi posiada w swojej ofercie bezwonne feromony w gotowych buteleczkach z aplikatorem.