Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Na Bazie Wody

Lubrykanty i żele na bazie wody - Drogeria erotyczna - SomeSecret

Aktywne filtry

Najpopularniejsze lubrykanty na rynku, są to właśnie lubrykanty na bazie wody. Są bezpieczne w użytku ze wszystkimi rodzajami zabawek. Świetnie utrzymują się na skórze. Jeżeli posmarowana powierzchnia traci już swój poślizg, wystarczy ją nawilżyć wodą, lubrykant doskonale się z nią miesza. Wybieraj z wielu smaków, zapachów, czy zastosowań. 

Dlaczego warto wybrać lubrykant na bazie wody?

Lubrykanty wodne są najczęściej spotykanymi lubrykantami w każdym sklepie. Ich popularność jest spowodowana samą bazą na której się opierają. Nie reagują chemicznie z innymi związkami, dlatego możecie być pewni że ich stosowanie z prezerwatywami będzie bezpieczne. Dodatkowo z żelami na bazie wody, możesz korzystać ze wszystkich swoich zabawek. Nie ma ryzyka że Twój gadżet erotyczny, który jest skonstruowany z silikonu się uszkodzi. W przeciwieństwie do lubrykantów silikonowych, ten produkt może być używany zawsze i wszędzie. Pamiętaj tylko żeby zaopatrywać się w żele renomowanych marek, z certyfikowanym pochodzeniem składników. 

Jaki lubrykant wodny wybrać?

Jest wiele żeli intymnych, które możesz śmiało zastosować. Wiele rodzajów jak np. smakowe, dodatkowo nawilżające, zapachowe do masażu erotycznego. Nie mówiąc o różnych producentach takich jak System JOIntimate EarthLelo, czy Lovely Lovers. Wszyscy Ci producenci dają gwarancje najwyższej jakości składników użytych do produkcji nawilżaczy intymnych. Dodatkowo część z tych producentów, takich jak Intimate Earth, daje gwarancje że produkty nie były testowane na zwierzętach, dzięki czemu mogą śmiało ich używać również weganie.

Jaki lubrykant do analu?

Żel do zabaw analnych musi spełniać główne kryteria, musi być bezpieczny w stosowaniu i nadawać dodatkowe nawilżenie. Przy zabawach analnych nawilżenie jest niesamowicie ważne. W przeciwieństwie do zabaw waginalnych, przy tych analnych nie dochodzi do samo nawilżenia. Musimy wiec dostarczyć nawilżenie od zewnątrz. Wystarczy do tego wykorzystać odpowiedni nawilżacz. Z pomocą przyszła nam marka Kink, która oferuje cała gamę produktów przeznaczonych do praktyk BDSM. Jest to gwarancja najwyższej jakości produktów, również z rodziny lubrykantów. Ich lubrykant na bazie wody Kink Anal świetnie się do tego nada. Pozwoli to Wam na nieskrępowaną zabawę z doskonałym poślizgiem. 

Żel idealny do zabaw oralnych

Każdy lubi seks oralny, daje on niesamowitą przyjemność i zbliżenie obojga partnerów. Pozwalamy się pieścić drugiej osobie, która zrobi wszystko aby nas zadowolić. Oczywiście żele świetnie mogą nam przyjść z pomocą. Nie tylko w zabawach analnych, czy waginalnych lubrykanty są wskazane. Również i w seksie oralnym świetnie spełniają swoją role. Warto w takim razie pomyśleć również o osobie która nas zadowala. Lubrykanty posiadają całą gamę dostępnych smaków na rynku. System JO oferuje nam wiele z nich w swojej ofercie. Smaki takie jak brzoskwiniamalinabanan, czy truskawka ma pewno świetnie trafią w Twoje gusta. Musisz ich po prostu spróbować. Przyniosą niezapomniane chwilę obojgu z partnerów. 

Lubrykanty Intimate Earth

Są to doskonałe żele intymne, które pozwolą nam na nieskrępowaną zabawę w łóżku, bez myśli że któreś ze zwierzą ucierpiało przy ich produkcji. Intimate Earth gwarantuje że przy produkcji ich lubrykantów, nie były one testowane na zwierzętach, ani nie posiadają pochodzenia zwierzęcego. Dlatego świetnie się nadają dla wegan. Musicie koniecznie spróbować tych naturalnych żeli intymnych stworzonych przez tą renomowaną markę. Szczególnie jeżeli szukacie bezwonnych i bezsmakowych żeli do zabaw łóżkowych z Waszymi gadżetami erotycznymi.