Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Pasy Cnoty

Pasy cnoty, ManCage, Chastity - Męskie pasy cnoty - SomeSecret

Aktywne filtry

Jeżeli nie wystarczą Ci doznania w sypialni, czy studiu i chcesz ich doświadczać poza nią, to pasy cnoty dla mężczyzn są świetnym rozwiązaniem. Dzięki temu będziesz miała pełną kontrole nad swoim mężczyzną i tylko Ty dysponowała kluczykiem do zdjęcia blokady. 

Co to jest pas cnoty?

Pas cnoty to nic innego jak rodzaj uprzęży, czy klatki na penisa. Ma za zadanie ograniczyć możliwość pełnej erekcji, czy próby uprawiania stosunku. Istnieje oczywiście wiele rodzajów klatek na penisa, nie musi ona koniecznie wyglądać jak obudowany pokrowiec z poliwęglanu, a czasami może mieć postać cewki, która jest przytwierdzona stelażem wokoło penisa. Częściej jednak jest to obudowana plastikowa klatka, pozwalająca na zachowanie higieny, nawet przy dłuższym noszeniu. Często wykorzystywany poliwęglanowy materiał jest hipoalergiczny i powoduje podrażnień skóry. Jednym z rozpoznawalnych producentów tego typu produktów, jest marka ManCage.

Jak używać chastity?

Klatka ma w zestawie kluczyk, dzięki któremu możemy zakładać, bądź zdejmować blokadę na penisa. Zasada działania jest bardzo prosta. Założona blokada pozwala na pełną kontrolę nad penisem partnera. Oczywiście w każdej chwili możesz ją zdjąć do swoich celów, lub w formie nagrody. Pas cnoty bardzo się przyjął w klimacie BDSM. Jego zastosowanie i możliwość posiadanie partnera na wyłączność niesamowicie się sprawdziło w świecie femdom. Przekazuje on pełną kontrolę nad życiem seksualnym drugiej połowy. To Ty decydujesz kiedy taka klatkę założysz. Może to być element gry erotycznej, czy kary. Istnieje wiele modeli, które pozwolą Ci na dobranie odpowiedniego modelu. Chociażby dla posiadaczy kolczyka księcia Alberta, świetnym modelem może się okazać PA-5000S od firmy CB-X. Dzięki wymiennym końcówką, które możemy przekładać przez kolczyk, będzie to doskonałym pomysłem dla pary w związku femdom.

Jak dobrać pas cnoty?

Dobranie chastity jest ważne pod paroma względami. Po pierwsze czy partner posiada jakieś kolczyki, czy inny rodzaj piercingu, oraz od rozmiaru penisa. Rozmiar penisa jest ważny, ponieważ musi on wpływać na komfort użytkowania takiego pasa. Nie może być za ciasny, ponieważ będzie powodował dyskomfort, a przecież nie o to w tym chodzi. Dlatego dobór odpowiedniego rozmiaru to rzecz kluczowa. W przypadku szerokości członka, tutaj jest mniejszy problem, ponieważ możemy dobrać odpowiedni ring, który jest załączony do opakowania. Przykładem takiego produktu może być Model 19 - chastity - 4,5" od marki ManCage. W przypadku długości, tutaj już musimy dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie, bądź naszego partnera. Rozmiary są podane zazwyczaj w nazwie produktu, lub jego opisie. Rzadziej natomiast są spotykane chastity o uniwersalnym rozmiarze

Czy męski pas cnoty jest bezpieczny?

Wysoka jakość wykonany materiałów, stanowi kluczowy element w bezpieczeństwie stosowania produktów femdom. Podobnie jak z reszta gadżetów erotycznych, musi on spełniać normy i nie stanowić zagrożenia dla skóry i użytkowania. Podobnie jak w przypadku np. korków analnych, które nie mogą powodować podrażnień w kontakcie z bardzo czułą skórą. Dlatego męskie pasy cnoty są wykonane z wysokiej jakości poliwęglanu. W kolorze bezbarwnym, jak i czarnym, stanowią doskonały materiał dla każdej osoby, ponieważ jest on materiałem hipoalergicznym. Dodatkowo klatki na penisa posiadają wiele otworów i regulacji, tak aby komfort ich stosowania był na tyle zadowalający, abyśmy mogli funkcjonować w nim w normalnych codziennych czynnościach. Otwory również pozwalają na oddawanie moczu, a dodatkowo poprawiają dostęp do penisa w celach higienicznych.