Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kulki Gejszy

Kulki gejszy, Kulki Wibrujące - Do treningu mięśni Kegla - SomeSecret

Aktywne filtry

Kulki gejszy można włożyć do pochwy. Kulki są dostępne w różnych rozmiarach. Zapewniają przyjemną stymulację oraz służą do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Kulki gejszy to inaczej kulki miłości, kulki kegla, kulki waginalne. Jest wiele nazw, jednak oznaczają to samo, trenowanie i poprawienie kondycji mięśni pochwy. kulki powodują nacisk i wibracje na wewnętrzne ściany pochwy i to powoduje i zaciskanie. Niezbędnik każdej kobiety.

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy to inaczej kulki waginalne, kulki kegla lub kulki miłości. Służą one do ćwiczeń mięśni kegla, dzięki którym mamy zapewnioną lepszą kondycje waginy, oraz jej ukrwienie. Są to przeważnie dwie kuleczki o małej średnicy około 2-3 cm, które są połączone ze sobą sznureczkiem. W środku tych kulek znajdują się mniejsze kulki, które podczas poruszania się, obijają się o ścianki tych większych kulek i wprawiają je w drgania. Dzięki tym drganiom, mięśnie gładkie i mięśnie kegla mimowolnie się zaciskają. Ten sposób treningu mięśni pozwala na zwiększenie elastyczności pochwy i poprawę doznań seksualnych, poprzez jej zacieśnienie. Świetnym przykładem takich kulek mogą być B-Swish bfit Basic Magenta.

Kiedy należy stosować kulki gejszy?

Kulki dopochwowe należy stosować w celu zwiększenia doznań seksualnych, lub zwiększenia elastyczności i kondycji mięśni dna miednicy. Wraz z wiekiem elastyczność pochwy może maleć, jej naprężenie również może być mniejsze. Co przekłada się na jakość stosunku, czy problem z nietrzymaniem moczu. Po przez stosowanie takich kulek można w łatwy sposób zaradzić tym dolegliwością. Szczególnie jest to wskazane dla kobiet po porodzie. Dzięki ćwiczeniom pochwy kulkami kegla, w łatwy sposób możemy poprawić elastyczność i napięcie pochwy. Dzięki dobrze wytrenowanym mięśniom kegla. możemy poprawić swoje doznania seksualne, poprawić elastyczność i kondycje pochwy, działa pozytywnie na stabilizacje kręgosłupa, zapobiega wypadaniu macicy. 

Jak stosować kulki gejszy?

Ich stosowanie jest stosunkowo łatwe. Wystarczy je włożyć i cieszyć się ćwiczeniami mięśni pochwy. Sama pochwa nie wymaga dodatkowego nawilżenia, ponieważ nawilża się sama, dlatego stosowanie lubrykantu nie jest tutaj tak potrzebne. Jednak jeżeli będziesz chciała użyć lubrykantu, to pamiętaj że najbezpieczniejszym będzie lubrykant na bazie wody. Niektóre kulki gejszy są z silikonu i niestety stosowanie lubrykantu silikonowego może uszkodzić ich powierzchnię. Dodatkowo pamiętaj o zachowaniu szczególnej higieny po stosowaniu produktów. W naszej ofercie posiadamy również środki do odkażania i pielęgnacji zabawek erotycznych

Jakie są rodzaje kulek gejszy?

Jest wiele rodzajów kulek kegla, jednak możemy je wszystkie podzielić na 3 główne góry. Do pierwszej zaliczają się grawitacyjne kulki gejszy. Są to kulki o postaci ciążków o różnej wadze. Doskonale się nadają do gry wstępnej i trenowania mięśni kegla w celu poprawy jakości stosunku. Można te rodzaje kulek gejszy spotkać również pod nazwą kulek progresywnych. Doskonałym przykładem produktu tej kategorii będzie Yoni Power 2 firmy Satisfyer

Kolejny rodzaj kulek, to kulki biofeedback. Są to kulki z ciężarkami w środku, lub mniejszymi kuleczkami. Ich zadaniem jest poprawa elastyczności i trening mięśni kegla. Tutaj również możemy zaproponować produkt, który spełnia wszystkie potrzebne kryteria. Luna beads kulki gejszy, to bardzo często wybierane kulki biofeedback, gdzie sam producent firma Lelo, jest gwarantem dobrej zabawy, jak i najwyższej jakości produktu.

Ostatnim już rodzajem kulek gejszy, są kulki silikonowe. Są to lekkie i miękkie kulki gejszy, które świetnie się sprawdzą w formie gry wstępnej w waszej sypialni. Dzięki swojemu materiałowi, bardzo szybko dostosowują się do temperatury Twojej pochwy, co pozwoli Ci na korzystanie z nich bez dodatkowego dyskomfortu. Pamiętaj jednak aby do ich dodatkowego nawilżenia nie stosować taki żeli jak lubrykant silikonowy, chyba że producent na to zezwoli. Używanie lubrykantów silikonowych może uszkodzić powierzchnię zabawki. Lubrykaty silikonowe świetnie się sprawdzają przy zabawkach metalowych, czy szklanych.