Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Różdżki

Różdżki do masażu, Masażery, Wand - Największy Wybór - SomeSecret

Aktywne filtry

Różdżki do masażu oraz stymulacji to zabawki z dużą okrągłą główką, które wytwarzają głębokie wibracje. Posiadamy różne akcesoria do wibratorów różdżkowych. Świetnie nadają się do masażu miejsc intymnych, jak i do masażu relaksującego. Dobrze dobrany i bezpieczny materiał, oraz różne moce wibracji doskonale sprawdzą się w sypialni, oraz poza nią. Akcesoria pozwolą dobrowolnie modyfikować końcówkę różdżki. 

Co to jest masażer do ciała typu wand?

Ciekawą zabawką erotyczną może być masażer typu różdżka. Jest to masażer ciała, który świetnie się może nadawać również do masowania miejsc intymnych. Świetnie się nadaję również jako relaksacyjny masażer do ciała po męczącym dniu. Wyglądem przypomina różdżkę, zakończoną kulką. Mechanizm w środku różdżki, lekko wprawia w wibracje końcówkę masażera, dzięki czemu w kontakcie z ciałem sprawia miłe wrażenie masażu.

Idealny masażer do gry wstępnej

Masażer wand świetnie się nadaje do ciekawej gry wstępnej. Możesz razem z partnerem cieszyć się masażem, który ma pewno rozpali Wasze zmysły. Wszyscy wiemy jak ważna jest gra wstępna i jaki ma wpływ na spotęgowanie doznań podczas stosunku, jak rozpala zmysły i działa na jakość orgazmu. Dzięki właśnie takiemu urządzeniu, to będzie o wiele łatwiejsze. Masażera możesz używać na sobie, jak i na partnerze, pieszcząc intymne części ciała. 

Czy masażer może być dla mężczyzn?

Oczywiście że może! W naszej ofercie jest wiele masażerów, które umożliwiają wymianę końcówek. Jednym z takich modeli jest Zalo Kyro z trzema wymiennymi główkami. Dzięki temu możesz zacząć stosować masażer nie tylko na sobie, ale również na partnerze. Dodatkowo w naszej ofercie jest wiele końcówek, które można założyć na główkę masażera, jak np masturbator marki Dorcel

Jak stosować różdżkę?

Aby różdżka spełniała swoje zadanie, pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu końcówki i miejsca gdzie będziesz masaż. Zapewni to odpowiedni poślizg i będziesz mogła się cieszyć w pełni z intymnego masażu. Pamiętaj że większość zabawek jest wykonana z silikonu, różdżek też się to tyczy. Dlatego stosuj zawsze lubrykant, lub żel intymny na bazie wody. Jeżeli użyjesz lubrykantu na bazie silikonu, może on nie współgrać z materiałem na zabawce. Przez co może uszkodzić powierzchnię urządzenia. 

Jaki masażer wybrać?

Wybór różdżki jest dość ważny. Chodzi tutaj o jakość kupionego produktu. Niestety na rynku coraz częściej pojawiają się masażery chińskich produkcji. Są one słabe jakościowo i często ulegają awarii. Dlatego przy wyborze masażera ważna jest jakość stosowanych materiałów i jakość wykonanych mechanizmów które zapewniają żywotność. Tutaj producent jest bardzo ważny i mamy dla Ciebie parę propozycji. Jednym z nich jest marka premium, która znalazła wielu zwolenników i entuzjastów ich produktów. Jest to marka Lelo, a jej masażer Lelo Smart Wand 2, jest po prostu strzałem w dziesiątkę na potrzeby konsumentów na całym świecie. Delikatny silikon klasy medycznej, żywotność baterii, sprawiły że ten produkt znalazł się w szafce nocnej nie jednej kobiety. Kolejnym ciekawym i wysokiej jakości masażerem jest Masażer Doxy Die Cast. Jest to zasilany sieciowo masażer, którego zadaniem było wprowadzenie jakości w świat gadżetów erotycznych. Jest on jednym z najsilniejszych masażerów dostępnych na rynku. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, daje Ci gwarancje bezpieczeństwa stosowania.