Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lubrykanty i żele

Lubrykanty i żele - drogeria erotyczna - Sklep online SomeSecret

Aktywne filtry

Znajdź w naszej bogatej ofercie lubrykant spełniający Twoje oczekiwania i potrzeby. Renomowani producenci zapewnią Ci najwyższą jakość środków. Wybierz lubrykant w zależności od potrzeb, do zabaw analnych, na bazie wody, silikonu, czy wodno-silikonowe. Ciesz się spotęgowaną przyjemnością i doskonałym poślizgiem. 

Do czego służy lubrykant?

Często podczas stosunku czy zabawy solo, może nam doskwierać brak odpowiedniego nawilżenia. Wpływa to niekorzystanie na doznania idące z naszej zabawy. W tym celu aby zwiększyć doznania i zwiększyć nawilżenie, stosujemy żele intymne. Ich zastosowanie ma za zadanie zwiększenie poślizgu i świetnie wpływa na polepszenie jakości stosunku. Jest wiele rodzajów żeli intymnych, a ich główny podział zależy często stricte od składu. Występują trzy zasadnicze rodzaje lubrykantów. Pierwszym i najczęściej spotykanym jest lubrykant na bazie wody. Jest on najpowszechniej stosowanym i występującym żelem na półkach sklepowych. Kolejnym z rodzajów jest żel na bazie silikonu. Lubrykant silikonowy jest również często stosowany, ponieważ daje długotrwały poślizg. Ostatnim trzecim rodzajem, jest lubrykant na bazie tłuszczy zwierzęcych. Jednak jest on najrzadziej stosowany. Oczywiście występuje również skład wodno-silikonowy, posiada on właściwości dwóch pierwszych nawilżaczy. 

Lubrykant na bazie wody

Są to najczęściej stosowane lubrykanty intymne. Pozwalają na korzystanie z nich w każdych warunkach i z każdą zabawką. Ich trwałość jest krótsza, niż w przypadku silikonowych. Jednak możemy ich bez przeszkód używać w kontakcie z zabawkami, prezerwatywami. Nie wchodzą w reakcje z żadnym z tych materiałów. Dzięki temu możemy się cieszyć zabawą w sypialni na najwyższym poziomie. Dodatkowo występuje wiele rodzajów takich nawilżaczy, które nie były testowane na zwierzętach. Co powoduje że są one odpowiednie dla wegan. Jednym z producentów, który zaznacza to na opisach swoich produktów jest Intimate Earth. Wysokiej jakości produkty tej firmy, dają niesamowite nawilżenie które starczy na długo. Sprawdź koniecznie! 

Lubrykanty na bazie silikonu

Jeżeli potrzebujesz porządnego nawilżenia, to ten rodzaj żelu jest dla Ciebie. Dzięki swojej strukturze, nadaje długotrwałe nawilżenie i pozwala na nieskrępowaną zabawę, ze zbyt dużym tarciem. Wiele dodatków nawilżających czy smakowych, spowodują że Twoje chwile będą niezapomniane. Pamiętaj jednak że niektóre gadżety erotyczne w Twojej szafce, mogą nie współgrać z lubrykantami silikonowymi. Przy kontakcie z silikonem, zachodzi reakcja chemiczna i powierzchnia zabawki może zostać uszkodzona. Podobnie się to tyczy prezerwatyw, które mogą utracić swoją trwałość. Najlepiej jest się wcześniej zapoznać z instrukcją i uwagami dołączonymi przez producenta. Jednym z ciekawszych produktów tej klasy będzie na pewno System JO Free Hybrid. Jest to luksusowy krem z dodatkiem nuty kokosowej, która zawładnie Twoimi zmysłami. 

Lubrykant do Fistingu - jaki wybrać?

Lubrykant przeznaczony do zabaw analnych, często ma zwiększone nawilżenie. Jest to spowodowane tym że przy zabawach analnych, odwrotnie jak przy waginalnych, odbyt sam się nie nawilża i potrzebuje do tego odpowiedniego środka. Jest wiele produktów, które się nadają do tego typu zabaw. Od rozluźniających, po znieczulająceLubrykant analny jest musi posiadać wysoką jakość produktów, które są w jego składzie. Na przykład Daring marki Intimate Earth jest świetnym tego przykładem. Który posiada certyfikowany skład, odpowiedni dla wegan. Dodatkowo może Was zainteresować kolekcja żeli do zabaw analnych Back Door. Jest to kolekcja niemieckiej marki Pjur, która jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek produkująca nawilżacze intymne. Będziecie mieli gwarancje najwyższej jakości i bezpieczeństwa stosowania, ponieważ kontakt ze skórą musi być zapewniony tylko przez produkty sprawdzone i skontrolowane.