Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 148,00 zł

Marka

Marka

Tampony

Tampony - Drogeria Erotyczna - Sklep online SomeSecret Warszawa

Aktywne filtry

W ofercie posiadamy szeroki asortyment drogerii erotycznej. Tampony zapewnią Ci komfort i czystość w codziennych czynnościach jak i w łóżku. Partner nie musi wiedzieć że masz okres, możesz uprawiać seks cały miesiąc, bez przykrych niespodzianek. 

Jak używać tamponów?

Tampony są środkiem zapobiegającym wypływaniu upławów menstruacyjnych i krwi podczas menstruacji u kobiet. Jest to środek higieniczny znany już od starożytności. Ma postać aplikatora, często ze sznureczkiem. Aplikator wkłada się w pochwę podczas menstruacji u kobiet. Jest to zabieg higieniczny i pozwala na zwiększanie komfortu podczas codziennych czynności. Często jest wykonany z waty, dzięki czemu ma większą chłonność. Działa podobnie jak podpaska, tyle że nie pozwala wypłynąć żadnym płyną poza pochwę. Jest jednym z bardziej popularnych środków higienicznych podczas miesiączki. Innym środkiem higienicznym będą kubeczki menstruacyjne, jednak są one mniej znane i praktykowane przez kobiety. 

Czy można używać tamponów podczas seksu?

Nie jest to w żadnej sposób zabronione, czy niewskazane. Jedynym problemem może być sznureczek, który jest przymocowany do aplikatora. On może się zaplątać, lub podrażnić członka oraz środek pochwy. Jednak są na rynku dostępne tampony, które nie posiadają przymocowanego sznureczka do aplikatora. Często mają walcowaty kształt, który ułatwia aplikacje w pochwie. Dzięki temu możesz się  cieszyć stosunkiem ze swoim partnerem przez cały miesiąc. Tampony Hot Lady Sex pozwalają na łatwą aplikacje i nie sprawiają dyskomfortu. Możesz ich używać na co dzień, jak i w łóżku. Twój partner nawet się nie zorientuje że ma je na sobie. Dodatkowo każdy z tamponów do seksu, jest szczelnie i higienicznie opakowany, dzięki czemu masz pewność dbałości o czystość. Możesz bez przeszkód stosować ten środek higieniczny, bez ryzyka dostania zakażenia po aplikacji. 

Jakie środki ostrożności zachować podczas noszenia tamponów?

Jak z każdym gadżetem erotycznym, zabawką, czy środkiem higienicznym jest bardzo ważna zasada użytkowania. Tak jak w przypadku gadżetów erotycznych do zabaw analnych na przykład korków analnych, zaleca się ich odkażanie po każdym użytkowaniu. Oczywiście koniecznie jest ich umycie zaraz po, ale odkażanie środkiem dezynfekującym, jest również niezmiernie ważne. Dzięki temu użytkowanie takich zabawek jest bezpieczne. Również i w przypadku tamponu, zasady korzystania są bardzo ważne. Tampon należy wymieniać co parę godzin. W ciągu dnia zaleca się ich wymianę co 4 do 6 godzin. W nocy za to ich aplikacja, bez potrzeby wymiany, może być nawet do 8 godzin. Dzięki takim zabiegom, otrzymujemy komfort użytkowania, większa higienę i brak nieprzyjemnych zapachów. 

Inne środki higieniczne dla kobiet

Nie tylko tampony mogą być stosowane podczas menstruacji, również kubeczki menstruacyjne są coraz częściej kupowane. Ich zainteresowanie rośnie chociażby że część z nich jest wielorazowego użytku. Silikon klasy medycznej zapewnia miłą aplikacje i nie powoduje dyskomfortu. Dzięki temu nawet nie poczujemy że mamy go umieszczonego w sobie. Mogą być stosowane przez osoby zaawanasowane jak i początkujące. Ogonek przytwierdzony do kubeczka pomaga w aplikacji jak i usunięciu go z pochwy. W wielu pojemnościach, jednak najczęściej stosowanych to 15 i 20 ml. Po wyjęciu kubeczka można go bez problemu umyć pod gorącą wodą. Jeżeli dodatkowo chcesz go odkazić, możesz to zrobić jednym z ToyCleanerów przeznaczonych do zabawek silikonowych. Do aplikacji nie potrzebujesz lubrykantów i żeli intymnych. Aplikacja przebiega bezproblemowo.