Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dla Niego

Feromony i perfumy dla niego - Drogeria Erotyczna - SomeSecret

Aktywne filtry

Pobudzaj zmysły nieziemskim zapachem. Perfumy z feromonami stworzą z Ciebie samca alfa dla potencjalnej partnerki. Możesz stosować perfumy na wspólne wyjście jak i na co dzień. Męskie nuty zapachowe, zwrócą uwagę wszystkich wokoło.

Feromony - co to jest?

Feromony to nic innego jak lotne związki sygnałowe, które mają za zadanie działać podświadomie na płeć przeciwną informując ją o chęci i możliwości kopulacji. Powstały one w wyniku ewolucji i pozwalają na łatwiejsze znalezienie partnerki seksualnej. Im silniejsze feromony są wydzielane przez organizm, tym silniejsza jest informacja przekazywana do bodźców o sprawności seksualnejwysokim poziomie testosteronu i atrakcyjności. Występują one w formie cieczy, którą należy rozpylić na naszym ciele, ciuchach, w tzw. strategicznych miejscach. Łatwy aplikator nam pomoże w umieszczeniu feromonów na naszym ciele. Renomowani producenci tacy jak BenefitnetMiyoshi MiyagiMedica-Groups, zagwarantują Ci najwyższą jakość składników i pewne działanie.

Jak działają męskie feromony?

Związki sygnałowe u mężczyzn mają kluczowe znaczenie w znalezieniu partnerki. Wpływają one podświadomie na przestrzeganie i odbiór naszej osoby, pod względem seksualnym. Przekazują płci przeciwnej prostą informacje, jestem gotowy do kopulacji i jestem sprawny seksualnie. Działa to oczywiście również w drugą stronę, gdy kobieta wpływa na mężczyznę feromonami i podwyższa u niego poziom testosteronu. Wtedy kobieta w oczach mężczyzny wygląda bardziej atrakcyjnie i jakby wołała "bierz mnie". Dlatego działanie feromonów jest tak ważne w relacjach seksualnych i w poszukiwaniu potencjalnego partnera. Co jednak zrobić kiedy środki higieny, perfumy i kosmetyki skutecznie tłumią nasze naturalne feromony? Wtedy najlepiej jest sięgnąć po gotowe lotne związki sygnałowe. A Koncentrat PheroStrong Fragrance Free na pewno spełni swoje zadanie. Poręczna buteleczka z aplikatorem ułatwiającym naniesienie na skórę na pewno przypadnie Wam do gustu. Świetnie się sprawdzi ten środek na Waszej niezapomnianej randce. 

Perfumy z feromonami

Same feromony są bezwonne, nie posiadają żadnego zapachu. Jednak można je spokojnie połączyć z perfumami i będą działać tak samo. Na rynku pojawiły się od razu perfumy z feromonami, które po prostu stały się istnym bestsellerem każdej drogerii erotycznej. Mocny męski zapach z dodatkowymi feromonami, to przepis na sukces i powodzenie wśród kobiet. Perfumy Magnetifico Seduction dla niego, to perfumy które nie dość że zachwycą kobiety, to na pewno pozostawią pozytywne wrażenie wśród mężczyzn. Idealne do użytku na co dzień, do pracy. Mocny męski zapach, na pewno pozwoli na zdobycie dodatkowej pewności siebie, a zbalansowane nuty zapachowe i wysoka jakość składniku wpłynie na trwałość tych perfum.