Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ścieśnienie Pochwy

Suplementy i kosmetyki ścieśnienie pochwy - Drogeria - SomeSecret

Aktywne filtry

Jeżeli chcesz aby Twoja pochwa miała taką samą elastyczność i zwężenie pochwy jak kiedyś. Produkty są dedykowane dla kobiet po ciąży, aby czerpać większą przyjemność ze stosunku. Używane składniki są w pełni bezpieczne dla Twojego organizmu. Suplementy lub żele cieszą się coraz większą popularnością.

Dlaczego ważne jest obkurczenie pochwy?

Obkurczenie pochwy jest ważne aby czerpać ze stosunku pełnymi garściami. Ciasna pochwa pozwala na przeżywanie orgazmów, do których dochodzi szybciej i są one bardziej intensywne. Jednak po ciąży, w wyniku porodu, pochwa często traci swoją elastyczność. Tkanki ulegają rozciąganiu, a włókna kolagenowe ulegają uszkodzeniu. Wpływa to na wygląd naszej pochwy, oraz jakość naszego stosunku. Udany stosunek jest niesamowicie ważny w naszym życiu i utrwala więzi z drugą połówką. Tak samo jak więź emocjonalna jest ważna wspólna przyjemność z tego stosunku płynąca. Dlatego musimy pamiętać o zachowaniu dobrej formy naszej pochwy. I abyśmy nie musieli zastępować naszych zabawek waginalnych, tymi analnymi jak np. korek analny.

Jak poprawić ujędrnienie pochwy?

Jest parę sposobów jakie możemy zastosować do ujędrnienia i ścieśnienia pochwy. Jednym z nich jest zabieg chirurgiczny, jednak wiąże się on z ingerencją w nasze ciało. Wiele kobiet się na to nie decyduje. Kolejnym sposobem jest użycie zabawek erotycznych jakimi są między innymi kulki mięśni KeglaKulki gejszy są doskonałym gadżetem erotycznym, który łączy ze sobą przyjemność i cele zdrowotne. Dwie kuleczki na sznurku, z małymi obciążeniami w środku, wkładamy do pochwy i pozwalamy działać na mięśnie Kegla. Powoduje to poprawę i ujędrnienie mięśni Kegla. Dzięki temu możemy w dość łatwy sposób zmusić żeński narząd do regeneracji i powrotu do stanu sprzed ciąży. 

Jakie środki do napięcia ścianek pochwy?

Są również środki drogeryjne, które z łatwością mogą sobie poradzić z napięciem i ujędrnieniem. Mogą nawet doprowadzić do ścieśnienia nazywanego "efektem dziewicy". Napięte ścianki pozwalają na poprawę jakości stosunku i przeżywania głębszych doznań. Kobieta będzie mogła znowu poczuć się jak przed ciążą, kiedy to mięśnie Kegla były napięte i jędrne. Intimate Earth przychodzi z pomocą, ze swoimi produktami drogeryjnymi. Oczywiście w swojej ofercie posiada również środek do ścieśnienia pochwy, który działa momentalnie. Zażywamy go przed stosunkiem i już po paru minutach możemy się cieszyć idealnym seksem, z naszym partnerem. Żel do pochwy działa również na naszego partnera, poprzez zwiększenie ciasności.

Czy lubrykant pozytywnie wpłynie na stosunek po porodzie? 

Lubrykant zawsze pozytywnie wpłynie na seks. Szczególnie jeżeli zależy nam na zwiększeniu nawilżenia i poślizgu. Również przy zabawie zabawkami i gadżetami erotycznymiżel intymny jest jak najbardziej wskazany. Dzięki niemu dodajemy dodatkowe nawilżenie na strefy intymne i seks staje się jeszcze przyjemniejszy. Lubtykant na bazie wody jest również kompatybilny z większością rodzajów prezerwatyw i na pewno nie plami, więc nie musisz się bać o swoją seksowną bieliznę. Również w naszej ofercie znajdziesz żele intymne, które pomagają w poprawie napięcia pochwy. 

Jak zwiększyć doznania podczas seksu?

W naszej ofercie posiadamy również suplementy pozwalające na zwiększenie jakości naszego stosunku. Dzięki naturalnym recepturą poprawiającym ukrwienie pochwy, mamy możliwość napięcia jej ścianek, jak i zwiększenie doznań i osiągnięcia lepszego orgazmu. Tabletki Viamea są istnym bestsellerem dziedziny suplementów poprawiających jakość naszych seksualnych zbliżeń. Musisz to sprawdzić!