Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Pierścienie Erekcyjne

Pierścienie erekcyjne, ringi, opaski, obrączki - Sklep SomeSecret

Aktywne filtry

Pierścienie erekcyjne służą do dłuższego utrzymania erekcji. To rozwiązanie dla mężczyzn mających problemy z erekcją lub chcących cieszyć się dłuższym seksem. Dodatkowo stanowią dodatkowy stymulant. W swojej ofercie posiadamy wiele pierścieni z dodatkową funkcją wibracji. Pozwól sobie podwoić doznania podczas stosunku.

Pierścień Erekcyjny - Co to jest?

Ring na penisa jest stosowany przez mężczyzn w celu zapewnienia dłuższej i mocniejszej erekcji podczas stosunku. Skutecznie wpływa na wydłużenie czasu i siły erekcji podczas jego stosowania. Polega na ograniczeniu odpływu krwi z penisa, przez co idealnie się sprawdza do zwiększenia poziomu erekcji. Co na pewno będzie miało przełożenie na jakość życia erotycznego. Jest wiele rodzajów pierścieni, od ringów, po lassa na penisa, czy pierścień zaciskowy. Występują modele z wibracjami, jak i bez nich. Pierścienie wibracyjne doskonale się nadadzą do stymulacji obojga z partnerów. Pierścień Happy Rabbit Stimulating Rabbit Love Ring będzie doskonałym przykładem pierścienia z którego mogą czerpać oboje z partnerów.

Jaki pierścień erekcyjny wybrać? 

Wybór pierścienia erekcyjnego należy do łatwych. Wszystko zależy co chcemy osiągnąć z jego stosowania. Jeżeli potrzebujemy zapewnić sobie wydłużenie stosunku, to świetnie nadadzą się do tego lassa na penisa. Jeżeli jednak chcemy dodatkowo stymulować członka i łechtaczkę partnerki, to świetnie się przydadzą do tego nasadki na penisa z wibratorem. Kolejnym etapem jest dobranie pierścienia z najlepszych hipoalergicznych materiałów, tak aby nie podrażniał i nie uczulał skóry której będzie dotykał. Im gładszy tym jego aplikacja będzie łatwiejsza i stosowanie przyjemniejsze. 

Jak założyć ring na penisa?

Im ring jest bardziej elastyczny i rozciągliwy, tym jego aplikacja jest łatwiejsza. Pierścienie zakładane na podstawę penisa, łatwiej jest założyć już podczas erekcji. Za to pierścienie które dodatkowo się oplata wokół jąder i penisa, najłatwiej będzie założyć przed erekcją. Producenci oczywiście dostarczają dodatkową instrukcje zakładania do swoich zabawek, jednak nie ma jednej ogólnej reguły, którą się można kierować.

Jak działa ring na penisa?

Zasada działania pierścienia erekcyjnego jest zawsze taka sama. Ma za zdanie wstrzymać odpływ krwi z członka podczas erekcji. Stosowany jak środek na wydłużenie stosunku, czy polepszenie jakości erekcji. W zależności od stosowanego materiału, jego aplikacja i sposób założenia może być inny. Im bardziej elastyczny, tym łatwiejsza jest jego aplikacja. Możesz dodatkowo użyć lubrykantu, który ułatwi jego aplikacje. Producenci zalecają stosowanie pierścieni erekcyjnych do 30 minut, dłuższe stosowanie nie jest zalecane, w celu uniknięcia skutków ubocznych. Po stosunku pierścień należy natychmiast zdjąć. Jeżeli poczujesz że penis zaczyna cierpnąć i sinieć, zdejmij go natychmiast. Do każdego modelu, producent załącza instrukcje użytkowania jego zabawki. Baw się dobrze!

Ring zdalnie sterowany dla par

Występują oczywiście pierścienie, które można z łatwością połączyć z aplikacją i sterować nimi za pomocą telefonu. Pozwoli to na kontrolowanie poziomu wibracji i na pewno doskonale będzie się również nadawał do gry wstępnej. Z takim rozwiązaniem przychodzi nam marka Satisfyer. Ich elastyczny pierścień na penisa, łączymy z darmową aplikacją na Androida, lub iOS. Wykonany z bardzo elastycznego materiału, zapewni łatwą i przyjemną aplikacje. Dodatkowo jest wodoodporny, więc może Ci doskonale posłużyć podczas hydromasażu i na pewno będzie łatwiejszy w utrzymaniu higieny.